Mist - Hmlová závlaha

Orbit Arizona Mist hmlové systémy obsahujú sprejovú hlavicu skonštruovanú na vytváranie kvapiek vody o velikosti 5 mikrónov (menších ako je hrúbka ľudského vlasu). Takéto ultra-jemné kvapky vody sa vyparujú v momente, kedy prídu do styku s okolitým vzduchom – redukujú teploty až o 11°C. Tento vedecký prístup, známy ako hmlenie (misting – evaporative cooling), je základom vývoja Orbit Arizona Mist vonkajších osviežovacích produktov. Keď sú kvapky vody takto extrémne zmenšené (5 mikrńov), získavajú isté špecifické vlastnosti.

Ak je vodná para udržovaná v uzavretom priestore ako je napríklad skleník, relatívna vlhkosť môže dosiahnuť až 100% (čo má ohromné dôsledky na pestovanie rastlín a záhradníctvo ako také).

Hmlové systémy môžu byť pripevnené na markízy, slnečníky, balkóny, terasy, psie búdy, stajne, domčeky na strome, vybavenie detských ihrísk a mnoho iných.

Prenosné Mist produkty si môžete zobrať so sebou tam, kde ich práve potrebujete – pri opaľovaní, opekačke, práci v záhrade alebo pri oddychu počas horúceho dňa.

Potenciálne využitie hmlových systémov je limitované iba fantáziou užívateľa.

Zobrazených 1–12 z 26 výsledkov.

Zobrazených 1–12 z 26 výsledkov.